Brother DS-940DW Sheet-fed, Portable Document Scanner
- TootjadBrother
- Mudel: DS940DWTK1
- Saadavus: 1
-
220€
Brother DS-940DW Sheet-fed, Portable Document Scanner
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 370 mm |
| Brutokaal | 1.135 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 160 mm |
| Brutolaius (mm) | 75 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Hallskaala tasemed | 256 |
| Kahepoolne skaneerimine | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liides | Super Speed micro USB (Bus powered) 3.0 Type B |
| Maht (m3) | 0.00444 m |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Netokaal | 0.746 kg |
| Optilise skaneerimise resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 89.00 g |
| Producer product name | DS-940DW |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skanneri tüüp | Sheet-fed |
| Taara kaal (kg) | 0.39 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote tüüp | Portable Document Scanner |
| Toote värv | White |
| Värviskaneerimine | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: brother ds-940dw sheet-fed, portable document scanner, ds940dwtk1, brother, skannerid




